Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Etien

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Etien.
Është emri yt Etien? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Shpatë
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Eid
Djem me tinguj të ngjashëm:Etienne, Eden, Ethnan, Ethan, Etan, Edin, Edwin, Ethem
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edona, Edna, Edina, Etna, Ettina, Edena, Etyene, Etney
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Jo, Enea
Emrat e motrave:Adela, Jo, Po
Facebook:

+/- 320 Etien's në Facebook. Pozicioni #78064
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Etien


Etien 2019-10-24
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Etien? Voto për emrin tënd


Është emri yt Etien? Voto për emrin tënd