Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Eid

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Eid.
Është emri yt Eid? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Shpatë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Aaite, Eida, Eide, Eit, Eite, Eitel, Eitse, Eitze, Etien, Eytjen
Djem me tinguj të ngjashëm:Eda, Edi, Eddie, Eyad, Ed, Eddy, Etu, Edu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edita, Eida, Eta, Editta, Etta, Edith, Edda, Ety
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Elif
Facebook:

+/- 2870 Eid's në Facebook. Pozicioni #15748
Kategoritë:Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 3 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat e bebeve djem me 3 shkronja
Komente nga EidPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eid? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eid? Voto për emrin tënd