Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edith

Është emri yt Edith? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Editha
Djem me tinguj të ngjashëm:Eda, Eid, Edi, Eddie, Eyad, Ed, Eddy, Etu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edita, Eida, Eta, Editta, Etta, Edda, Ety, Etty
Vlerësimi:
4.5/5
yje 183 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 111 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 108 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 107 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 169 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 166 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 93935 Edith's në Facebook. Pozicioni #998
Kategoritë:Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1907
Komente nga EdithPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edith? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edith? Voto për emrin tënd