Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ed

Është emri yt Ed? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eda, Eid, Edi, Eddie, Eyad, Eddy, Etu, Edu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edita, Eida, Eta, Editta, Etta, Edith, Edda, Ety
Vlerësimi:
4/5
yje 30 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 28 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 446630 Ed's në Facebook. Pozicioni #240
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1931
Komente nga EdPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ed? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ed? Voto për emrin tënd