Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edi

Është emri yt Edi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ede
Djem me tinguj të ngjashëm:Eda, Eid, Eddie, Eyad, Ed, Eddy, Etu, Edu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edita, Eida, Eta, Editta, Etta, Edith, Edda, Ety
Vlerësimi:
4.5/5
yje 102 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 65 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 64 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 65 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 91 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 91 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Klejdi
Emrat e motrave:Anita, Erisa, Eda, Silvana, Danijela, Flávia, Albiona, Elda
Facebook:

+/- 24325 Edi's në Facebook. Pozicioni #2910
Kategoritë:Emrat Frisian - Emrat me 3 shkronja - Popullore italian emrat boy - Popullore indonezian emrat boy - Emrat e bebeve djem me 3 shkronja
Komente nga EdiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edi? Voto për emrin tënd