Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erisilda

Është emri yt Erisilda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eriselda, Ersilda, Erisleyda
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 3 vota
Pseudonime:Eriselda, Erisilva, Arsilda, Eris, Era, Patoke, Silda, Risi
Emrat e vëllezërve:Endrit, Jo, Skerdilajd
Emrat e motrave:Jo
Facebook:

+/- 10 Erisilda's në Facebook. Pozicioni #1224358
Kategoritë:Emrat me 8 shkronja - Emrat me 4 rrokjeve - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja - Emrat Girl duke i dhënë fund në A
Komente nga Erisilda


Erisilda ( 17 vjeç) 2018-07-05
me pelqen sepse eshte i vecant
Erisilda ( 17 vjeç) 2019-09-03
Eshte emer I bukur.
Erisilda ( 17 vjeç) 2019-09-03
Eshte emer I bukur.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erisilda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erisilda? Voto për emrin tënd