Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eriselda

Është emri yt Eriselda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ersilda, Erisleyda, Erisilda
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Selda, Eri, Erisa, Sela, Ela, Erushe, Erushka
Emrat e vëllezërve:Andi, Ersid, Ernik, Fatjon, Egli, Jo, Osman
Emrat e motrave:Melisa, Jasmine, Hatixhe, Enkeleda, Flavia, Ersilda, Manuela, Herla, Marinela, Erisela, Erla, Jo
Facebook:

+/- 465 Eriselda's në Facebook. Pozicioni #59599
Kategoritë:Emrat me 8 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga Eriselda


Eriselda ( 37 vjeç) 2020-07-20
Jo
Eriselda ( 37 vjeç) 2020-07-20
Jo
Eriselda ( 20 vjeç) 2020-09-07
te gjithe e pelqejn emrin tim
Eriselda ( 20 vjeç) 2020-09-07
te gjithe e pelqejn emrin tim
Eriselda ( 14 vjeç) 2021-04-22
Jam me fat qe e kam emrin Eriselda

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eriselda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eriselda? Voto për emrin tënd