Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fatjon

Është emri yt Fatjon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Fitzsimon, Faodhagan, Fitz Simon, Fitz-Simon, Fedde Jan, Fedde Jimmy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fatjona
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 3 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Andi
Emrat e motrave:Emanuela, Jonila, Yllka, Valentina, Eglisena, Bleona, Leona, Brisilda, Elsa
Facebook:

+/- 1615 Fatjon's në Facebook. Pozicioni #24097
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja
Komente nga Fatjon


Fatjona ( 17 vjeç) 2019-06-28
Qfar kuptimi ka emri im

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fatjon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fatjon? Voto për emrin tënd