Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Marino

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Marino.
Është emri yt Marino? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:nga deti
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Marinus
Djem me tinguj të ngjashëm:Miran, Miron, Marwan, Moran, Myron, Muharem, Moreno, Morinho
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marina, Marin, Morena, Marni, Mirena, Marian, Marion, Miriam
Vlerësimi:
4.5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7130 Marino's në Facebook. Pozicioni #7721
Kategoritë: - Emrat e Amerikës Latine - Popullore slloven emrat boy
Komente nga MarinoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marino? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marino? Voto për emrin tënd