Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Morena

Është emri yt Morena? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Moreen, Moreno
Djem me tinguj të ngjashëm:Miran, Miron, Marwan, Moran, Myron, Muharem, Moreno, Morinho
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marina, Marin, Marni, Mirena, Marian, Marion, Miriam, Marena
Vlerësimi:
4.5/5
yje 102 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 54 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 54 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 53 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 86 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 84 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Erion, Troi
Emrat e motrave:Mariana
Facebook:

+/- 6480 Morena's në Facebook. Pozicioni #8332
Kategoritë:Emra italiane - Popullore italian emrat vajzë
Komente nga MorenaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Morena? Voto për emrin tënd


Është emri yt Morena? Voto për emrin tënd