Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Miron

Është emri yt Miron? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Myron
Djem me tinguj të ngjashëm:Miran, Marwan, Moran, Myron, Muharem, Moreno, Morinho, Moren
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marina, Marin, Morena, Marni, Mirena, Marian, Marion, Miriam
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2230 Miron's në Facebook. Pozicioni #18978
Kategoritë: - Emrat Hebreje
Komente nga MironPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Miron? Voto për emrin tënd


Është emri yt Miron? Voto për emrin tënd