Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Miran

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Miran.
Është emri yt Miran? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Paqe
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Miron, Marwan, Moran, Myron, Muharem, Moreno, Morinho, Moren
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marina, Marin, Morena, Marni, Mirena, Marian, Marion, Miriam
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Many, Mirko, Mili, Jo
Emrat e vëllezërve:Jo, Ensar, Jeton
Emrat e motrave:Arela, Jo
Facebook:

+/- 3715 Miran's në Facebook. Pozicioni #12919
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Popullore slloven emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Miran


Miran ( 4 vjeç) 2017-02-02
Kuptimi
Miran ( 34 vjeç) 2019-05-23
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Miran? Voto për emrin tënd


Është emri yt Miran? Voto për emrin tënd