Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Miriam

Është emri yt Miriam? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Mirjam
Variante:Mirele, Miri, Mirit
Djem me tinguj të ngjashëm:Miran, Miron, Marwan, Moran, Myron, Muharem, Moreno, Morinho
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marina, Marin, Morena, Marni, Mirena, Marian, Marion, Marena
Vlerësimi:
4.5/5
yje 492 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 313 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 314 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 311 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 463 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 455 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 140850 Miriam's në Facebook. Pozicioni #702
Kategoritë:Emrat Hebreje - Top 100 italian emrat - Top 100 sllovak emrat - Top 100 norvegjez emrat - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore çek emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë
Komente nga MiriamPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Miriam? Voto për emrin tënd


Është emri yt Miriam? Voto për emrin tënd