Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mirjam

Është emri yt Mirjam? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Maria
Variante:Maryam, Meriam, Meryam, Meryem, Miriam, Myriam
Djem me tinguj të ngjashëm:Morgan, Marciano, Morgen, Moraganny, Marcin, Morrison, Mirzan, Morcan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marigona, Mirjana, Marjan, Maria Juana, Marijana, Marjaana, Marijona, Marcianna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 229 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 82 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 82 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 81 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 201 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 202 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5180 Mirjam's në Facebook. Pozicioni #9953
Kategoritë: - Top 100 etiopian emrat - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga MirjamPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mirjam? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mirjam? Voto për emrin tënd