Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Morgan

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Morgan.
Është emri yt Morgan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Qartë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Morgane
Djem me tinguj të ngjashëm:Marciano, Morgen, Moraganny, Marcin, Morrison, Mirzan, Morcan, Morgain
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marigona, Mirjana, Marjan, Maria Juana, Marijana, Marjaana, Marijona, Marcianna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 48 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 40 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 41 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 310140 Morgan's në Facebook. Pozicioni #365
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore fa emrat boy - Popullore hebraik emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1909
Komente nga Morgan


Katja ( 17 vjeç) 2019-08-04
E pafajshme

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Morgan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Morgan? Voto për emrin tënd