Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Mirjana

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Mirjana.
Është emri yt Mirjana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Paqe
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Mirjan
Djem me tinguj të ngjashëm:Morgan, Marciano, Morgen, Moraganny, Marcin, Morrison, Mirzan, Morcan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marigona, Marjan, Maria Juana, Marijana, Marjaana, Marijona, Marcianna, Marijam
Vlerësimi:
4.5/5
yje 36 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 34 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 34 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15210 Mirjana's në Facebook. Pozicioni #4226
Kategoritë: - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga MirjanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mirjana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mirjana? Voto për emrin tënd