Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Marijana

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Marijana.
Është emri yt Marijana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Burrëri
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Mariana
Djem me tinguj të ngjashëm:Morgan, Marciano, Morgen, Moraganny, Marcin, Morrison, Mirzan, Morcan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marigona, Mirjana, Marjan, Maria Juana, Marjaana, Marijona, Marcianna, Marijam
Vlerësimi:
4.5/5
yje 102 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 30 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 29 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 101 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 100 vota
Pseudonime:Jo Nuk Kam
Emrat e vëllezërve:Jo Nuk Kam
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 12775 Marijana's në Facebook. Pozicioni #4864
Kategoritë: - Emra sllav - Emrat me 8 shkronja - Emrat me 4 rrokjeve - Popullore slloven emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga Marijana


Marijana ( 25 vjeç) 2016-10-26
Jo nuk kam emri im me peqen
Marijana ( 25 vjeç) 2016-10-26
Jo nuk kam emri im me peqen

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marijana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marijana? Voto për emrin tënd