Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Mariana

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Mariana.
Është emri yt Mariana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Marianne
Variante:Marijana
Djem me tinguj të ngjashëm:Miran, Miron, Marwan, Moran, Myron, Muharem, Moreno, Morinho
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marina, Marin, Morena, Marni, Mirena, Marian, Marion, Miriam
Vlerësimi:
4.5/5
yje 653 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 536 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 533 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 522 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 620 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 620 vota
Pseudonime:Marigo, Aria, Maro
Emrat e vëllezërve:Fran, Viktor, Mario, Leo, Joel, Eliot, Nathaniel
Emrat e motrave:Liza, Morena, Amara, Chanel, Serena, Magdalena
Facebook:

+/- 96605 Mariana's në Facebook. Pozicioni #975
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Spanjisht - Emrat me 7 shkronja - Emrat me 4 rrokjeve - Popullore Po emrat vajzë - Top 100 portugalisht emrat - Popullore arab emrat vajzë - Popullore çek emrat vajzë - Popullore grek emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë
Komente nga MarianaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mariana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mariana? Voto për emrin tënd