Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Magdalena

Është emri yt Magdalena? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Magdalene
Variante:Maddalena, Maddie, Maddy, Madelein, Madeleine, Madelene, Madelien, Madelina, Madeline, Madelon, Magda, Magdalen, Magdalene, Magdalia, Magdi, Malene, Marleen, Marleene, Marlen, Marlene, Nena
Vajza me tinguj të ngjashëm:Magdalone, Maighdlin, Machtelina, Magdalene, Magdelena, Magdalen, Magdolna, Magdalana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 289 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 166 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 167 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 165 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 271 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 268 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Megi, Mariana
Facebook:

+/- 50640 Magdalena's në Facebook. Pozicioni #1640
Kategoritë: - Emrat Hebreje - Top 100 çek emrat - Top 100 polonisht emrat - Popullore çek emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë
Komente nga MagdalenaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Magdalena? Voto për emrin tënd


Është emri yt Magdalena? Voto për emrin tënd