Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Maddie

Është emri yt Maddie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Magdalena
Djem me tinguj të ngjashëm:Mateo, Matteo, Mattia, Muti, Mehmet, Matt, Matthew, Mohamed
Vajza me tinguj të ngjashëm:Maida, Muadh, Mut, Mita, Matea, Mendi, Maita, Monita
Vlerësimi:
4.5/5
yje 47 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 38 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 37 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 65580 Maddie's në Facebook. Pozicioni #1328
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga MaddiePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Maddie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Maddie? Voto për emrin tënd