Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Marlene

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Marlene.
Është emri yt Marlene? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Magdalena
Variante:Marlyssa
Djem me tinguj të ngjashëm:Marlon, Maralyn, Marlan, Merleyn, Merlyn, Miralem, Merlano, Marilynn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marlin, Marilena, Marlen, Merlin, Marleen, Merrilyn, Merlina, Meriliin
Vlerësimi:
4.5/5
yje 152 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 97 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 97 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 96 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 138 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 139 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 165915 Marlene's në Facebook. Pozicioni #609
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore danez emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë - Emrat e përbashkëta Austria 2009 - Popullore Tagalogisht emrat vajzë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga MarlenePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marlene? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marlene? Voto për emrin tënd