Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Merlin

Është emri yt Merlin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Merlijn
Variante:Merv, Mervyn, Myrddin
Djem me tinguj të ngjashëm:Marlon, Maralyn, Marlan, Merleyn, Merlyn, Miralem, Merlano, Marilynn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marlin, Marilena, Marlene, Marlen, Marleen, Merrilyn, Merlina, Meriliin
Vlerësimi:
4.5/5
yje 133 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 84 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 84 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 83 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 116 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 118 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 16715 Merlin's në Facebook. Pozicioni #3932
Kategoritë:Popullore arab emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1915
Komente nga MerlinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Merlin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Merlin? Voto për emrin tënd