Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marlon

Është emri yt Marlon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Merle
Djem me tinguj të ngjashëm:Maralyn, Marlan, Merleyn, Merlyn, Miralem, Merlano, Marilynn, Marlane
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marlin, Marilena, Marlene, Marlen, Merlin, Marleen, Merrilyn, Merlina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 91 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 56 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 56 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 56 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 84 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 82 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 150290 Marlon's në Facebook. Pozicioni #662
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1951
Komente nga MarlonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marlon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marlon? Voto për emrin tënd