Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marlan

Është emri yt Marlan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Merle
Djem me tinguj të ngjashëm:Marlon, Maralyn, Merleyn, Merlyn, Miralem, Merlano, Marilynn, Marlane
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marlin, Marilena, Marlene, Marlen, Merlin, Marleen, Merrilyn, Merlina
Vlerësimi:
5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1580 Marlan's në Facebook. Pozicioni #24468
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga MarlanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marlan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marlan? Voto për emrin tënd