Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Marleen

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Marleen.
Është emri yt Marleen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Magdalena
Variante:Marla, Marlena, Marley, Marli, Marlie, Marlien, Marliene, Marlijne, Marlyn
Djem me tinguj të ngjashëm:Marlon, Maralyn, Marlan, Merleyn, Merlyn, Miralem, Merlano, Marilynn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marlin, Marilena, Marlene, Marlen, Merlin, Merrilyn, Merlina, Meriliin
Vlerësimi:
4/5
yje 236 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 86 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 86 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 86 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 207 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 204 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8040 Marleen's në Facebook. Pozicioni #7013
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat me 7 shkronja - Top 100 holandez emrat - Top 100 etiopian emrat - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë
Komente nga MarleenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marleen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marleen? Voto për emrin tënd