Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marla

Është emri yt Marla? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Marleen
Variante:Marlina, Marline
Djem me tinguj të ngjashëm:Merrill, Marley, Merle, Merril, Merl, Maurilio, Moreley, Marelio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mirella, Mirela, Meral, Mariola, Mariela, Mariel, Mirel, Marlia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 208 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 141 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 141 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 141 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 191 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 188 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 57380 Marla's në Facebook. Pozicioni #1490
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat me 5 shkronja - Popullore spanjisht emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga MarlaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marla? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marla? Voto për emrin tënd