Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mirela

Është emri yt Mirela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Merrill, Marley, Merle, Merril, Merl, Maurilio, Moreley, Marelio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mirella, Marla, Meral, Mariola, Mariela, Mariel, Mirel, Marlia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Lela, Miri, Jo, Lelush, Mire, Miro, Mirela, Ela, Kalika
Emrat e vëllezërve:Shaban, Ledjon, Stavri, Fitim, Emir, Dorjan
Emrat e motrave:Ronela, Kujtime, Davida, Besijana, Klaudia, Alma, Gena, Alda, Valentina
Facebook:

+/- 16100 Mirela's në Facebook. Pozicioni #4038
Kategoritë: - Emrat rumune - Top 100 grek emrat - Emrat me 6 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat përfundon në A - Popullore grek emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Emrat Girl me më shumë vota - Lehtë për të kujtuar emrat
Komente nga Mirela


Mirela ( 43 vjeç) 2016-08-02
Jo
Mirela ( 25 vjeç) 2016-10-17
Kisha pas deshir me dit kuptimin e emrit Mirela
Mirela ( 2 vjeç) 2017-01-12
Shum i bukur
Mirela ( 2 vjeç) 2017-01-12
Shum i bukur
Mirela ( 35 vjeç) 2017-02-28
Sme pelqen shum
Mirela ( 35 vjeç) 2017-02-28
Sme pelqen shum
Mirela 2017-09-16
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mirela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mirela? Voto për emrin tënd