Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Klaudia

Është emri yt Klaudia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kledi, Kelt, Klaudio, Klaudi, Kalid, Klodi, Kjelt, Kjeld
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kleidi, Kalate, Kolette, Kalita, Kolta, Khaleda, Koleta, Kolæt
Vlerësimi:
5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Value, Kla, Luci, Klajdi, Klau, Klaud, Kla Kla, Lada, Klajda, Klai, Klu, Ladi, Klad, Ladja, Kladja, Lata
Emrat e vëllezërve:Value, Valuemarçelino, David, Safet, Geraldo, Klaudio, Armando, Gentian, Heljo, Nuk Kam, Alfref, Romarjo
Emrat e motrave:Value, Mariza, Enxhi, Valueklarisa, Eneide, Katerina, 2003, Klejda, Erisa, Erjola, Armela, Mirela, Gentiana, Nuk Kam
Facebook:

+/- 7315 Klaudia's në Facebook. Pozicioni #7550
Kategoritë:Emrat polish - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 7 shkronja - Top 100 sllovak emrat - Top 100 shqiptar emrat - Emrat përfundon në A - Top 100 hungarez emrat - Top 100 polonisht emrat - Emrat me më shumë vota - emrat Boy përfundon në A
Komente nga Klaudia


Klaudia ( 17 vjeç) 2016-07-16
shume i bukur
Klaudia ( 17 vjeç) 2016-07-16
shume i bukur
Klaudia ( 30 vjeç) 2016-09-17
Kwrkoj kuptimi n è emrit tim????
Klaudia ( 25 vjeç) 2016-12-03
Me pelqen shume emri im, thjesht doja te dija nese ka nje kuptim.
Klaudia ( 16 vjeç) 2017-06-21
Me pelqen
Klaudia ( 16 vjeç) 2017-06-21
Me pelqen
Klaudia ( 20 vjeç) 2018-06-20
JO JAM SHUM E KENAQUR
Klaudia ( 16 vjeç) 2019-05-09
Me pelqen emri im pasi eshte shume i lehte te shqipetohet, por eshte emer shume i degjuar dhe sikur me eshte mesuar veshi tashme..

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Klaudia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Klaudia? Voto për emrin tënd