Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Katerina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Katerina.
Është emri yt Katerina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:CATHERINE
Djem me tinguj të ngjashëm:Kushtrim, Kethtrwm, Kitron, Kedrwnn, Kedron, Kadirhan, Khodarahmi, Kodran
Vajza me tinguj të ngjashëm:Katrina, Katarina, Katherine, Kushtrime, Katrine, Katerine, Kathrine, Katharina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Rina, Ina, Jo, Kati, Kate, Qofte, Pina, Katja, Nina
Emrat e vëllezërve:Stefan, Dritan, Emanuel, Klaudia
Emrat e motrave:Dajana, Mishel, Aleksandra, Elsa, Ledjona, Aksela
Facebook:

+/- 50690 Katerina's në Facebook. Pozicioni #1637
Kategoritë:Emrat Çeke - Top 100 grek emrat - Top 100 çek emrat - Emrat me 4 rrokjeve - Emrat me 8 shkronja - Emrat përfundon në A - Top 100 shqiptar emrat - Popullore çek emrat vajzë - Popullore grek emrat vajzë - Emrat Girl me më shumë vota
Komente nga Katerina


Katerina ( 17 vjeç) 2016-12-15
eshte i biukur sepse eshte emri im po te mos ishte emri im nk do ishte i bukur
Katerina ( 15 vjeç) 2017-02-21
Emer fantastik
Katerina ( 15 vjeç) 2017-02-21
Emer fantastik
Katerina ( 15 vjeç) 2017-02-21
Emer fantastik
Katerina ( 14 vjeç) 2017-02-23
ESHTE EMRI ME I BUKUR QE KAM DEGJUAR
Katerina ( 13 vjeç) 2018-02-09
Jo
Katerina ( 13 vjeç) 2018-02-14
Mua me pelqen shume emri im

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Katerina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Katerina? Voto për emrin tënd