Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Alonso

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Alonso.
Është emri yt Alonso? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Fisnik
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Alphonse
Djem me tinguj të ngjashëm:Alonzo, Alanzo, Alhmanic, Almas, Alwanz, Alwinus, Almehs, Allen Mung
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alonza, Alanis, Almaz, Alanza, Ấu Lăng, Alenka, Alonsa, Alannis
Vlerësimi:
4.5/5
yje 33 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 25 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 25 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 32 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 33 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13350 Alonso's në Facebook. Pozicioni #4695
Kategoritë:Emra italiane - Popullore hungarez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1995
Komente nga AlonsoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alonso? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alonso? Voto për emrin tënd