Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alwinus

Është emri yt Alwinus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adelwijn
Djem me tinguj të ngjashëm:Alonzo, Alonso, Alanzo, Alhmanic, Almas, Alwanz, Almehs, Allen Mung
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alonza, Alanis, Almaz, Alanza, Ấu Lăng, Alenka, Alonsa, Alannis
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Alwinus's në Facebook. Pozicioni #4239151
Kategoritë:
Komente nga AlwinusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alwinus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alwinus? Voto për emrin tënd