Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Almaz

Është emri yt Almaz? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alonzo, Alonso, Alanzo, Alhmanic, Almas, Alwanz, Alwinus, Almehs
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alonza, Alanis, Alanza, Ấu Lăng, Alenka, Alonsa, Alannis, Alainza
Vlerësimi:
4.5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 21 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1850 Almaz's në Facebook. Pozicioni #21800
Kategoritë:Emrat Amharic
Komente nga AlmazPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Almaz? Voto për emrin tënd


Është emri yt Almaz? Voto për emrin tënd