Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Alanis

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Alanis.
Është emri yt Alanis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:shkëmb
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alonzo, Alonso, Alanzo, Alhmanic, Almas, Alwanz, Alwinus, Almehs
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alonza, Almaz, Alanza, Ấu Lăng, Alenka, Alonsa, Alannis, Alainza
Vlerësimi:
4.5/5
yje 76 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 58 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 58 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 57 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 70 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 68 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2610 Alanis's në Facebook. Pozicioni #16878
Kategoritë:
Komente nga AlanisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alanis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alanis? Voto për emrin tënd