Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alonza

Është emri yt Alonza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alonzo, Alonso, Alanzo, Alhmanic, Almas, Alwanz, Alwinus, Almehs
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alanis, Almaz, Alanza, Ấu Lăng, Alenka, Alonsa, Alannis, Alainza
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 800 Alonza's në Facebook. Pozicioni #40305
Kategoritë:Emra italiane - Emrat Top1000 amerikanë në 1894
Komente nga AlonzaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alonza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alonza? Voto për emrin tënd