Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alanzo

Është emri yt Alanzo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Alphonse
Djem me tinguj të ngjashëm:Alonzo, Alonso, Alhmanic, Almas, Alwanz, Alwinus, Almehs, Allen Mung
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alonza, Alanis, Almaz, Alanza, Ấu Lăng, Alenka, Alonsa, Alannis
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 620 Alanzo's në Facebook. Pozicioni #48499
Kategoritë:Emra italiane - Emrat Top1000 amerikanë në 1882
Komente nga AlanzoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alanzo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alanzo? Voto për emrin tënd