Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alphonse

Është emri yt Alphonse? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Alfons
Variante:Alanzo, Alfonso, Alonso, Alonzo
Djem me tinguj të ngjashëm:Alfons, Alfonso, Alphonso, Alfonze, Alfonzo, Alphonsus, Albanus, Alfonse
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alfonsa, Alphonsa, Albinka, Albansk, Albanys, Albanis, Alvins, Alfiana Zaskya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6170 Alphonse's në Facebook. Pozicioni #8669
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1916
Komente nga AlphonsePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alphonse? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alphonse? Voto për emrin tënd