Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Albinka

Është emri yt Albinka? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alfons, Alfonso, Alphonso, Alphonse, Alfonze, Alfonzo, Alphonsus, Albanus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alfonsa, Alphonsa, Albansk, Albanys, Albanis, Alvins, Alfiana Zaskya, Alby Yansyah
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Albinka's në Facebook. Pozicioni #465321
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga AlbinkaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Albinka? Voto për emrin tënd


Është emri yt Albinka? Voto për emrin tënd