Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alphonso

Është emri yt Alphonso? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Alfons
Variante:Alphonsine
Djem me tinguj të ngjashëm:Alfons, Alfonso, Alphonse, Alfonze, Alfonzo, Alphonsus, Albanus, Alfonse
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alfonsa, Alphonsa, Albinka, Albansk, Albanys, Albanis, Alvins, Alfiana Zaskya
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7795 Alphonso's në Facebook. Pozicioni #7187
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1915
Komente nga AlphonsoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alphonso? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alphonso? Voto për emrin tënd