Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alphonsus

Është emri yt Alphonsus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Alfons
Djem me tinguj të ngjashëm:Alfons, Alfonso, Alphonso, Alphonse, Alfonze, Alfonzo, Albanus, Alfonse
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alfonsa, Alphonsa, Albinka, Albansk, Albanys, Albanis, Alvins, Alfiana Zaskya
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 1.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1170 Alphonsus's në Facebook. Pozicioni #30526
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1883
Komente nga AlphonsusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alphonsus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alphonsus? Voto për emrin tënd