Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alphonsa

Është emri yt Alphonsa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Alfons
Djem me tinguj të ngjashëm:Alfons, Alfonso, Alphonso, Alphonse, Alfonze, Alfonzo, Alphonsus, Albanus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alfonsa, Albinka, Albansk, Albanys, Albanis, Alvins, Alfiana Zaskya, Alby Yansyah
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 425 Alphonsa's në Facebook. Pozicioni #63661
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga AlphonsaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alphonsa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alphonsa? Voto për emrin tënd