Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alfons

Është emri yt Alfons? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hildefuns
Variante:Alfonsina, Alfonsine, Alfonsus, Alphons, Alphonsa, Alphonse, Alphonsina, Alphonsius, Alphonso, Alphonsus, Foenda, Fons, Fonsina, Fonsine, Fonsje
Djem me tinguj të ngjashëm:Alfonso, Alphonso, Alphonse, Alfonze, Alfonzo, Alphonsus, Albanus, Alfonse
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alfonsa, Alphonsa, Albinka, Albansk, Albanys, Albanis, Alvins, Alfiana Zaskya
Vlerësimi:
4/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 16 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Ardit
Emrat e motrave:Anita
Facebook:

+/- 1955 Alfons's në Facebook. Pozicioni #20923
Kategoritë:Emrat gjermanike - emrat Boy filluar me A - Popullore letonisht emrat boy - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga Alfons


Alfons ( 55 vjeç) 2016-08-09
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alfons? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alfons? Voto për emrin tënd