Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fons

Është emri yt Fons? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Alfons
Djem me tinguj të ngjashëm:Fonzie, Fonzo, Fonso, Fonsie, Fang, Fabianus, Fenwick, Fenuku
Vajza me tinguj të ngjashëm:Femke, Fumiko, Finje, Fancy, Ffanci, Famke, Fonsje, Finneke
Vlerësimi:
4/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 20 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 435 Fons's në Facebook. Pozicioni #62507
Kategoritë:Emrat Holandez - Emrat e shkurtër
Komente nga FonsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fons? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fons? Voto për emrin tënd