Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fonso

Është emri yt Fonso? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Fonzie, Fonzo, Fonsie, Fang, Fabianus, Fons, Fenwick, Fenuku
Vajza me tinguj të ngjashëm:Femke, Fumiko, Finje, Fancy, Ffanci, Famke, Fonsje, Finneke
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 330 Fonso's në Facebook. Pozicioni #76337
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga FonsoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fonso? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fonso? Voto për emrin tënd