Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alfonzo

Është emri yt Alfonzo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hildefuns
Djem me tinguj të ngjashëm:Alfons, Alfonso, Alphonso, Alphonse, Alfonze, Alphonsus, Albanus, Alfonse
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alfonsa, Alphonsa, Albinka, Albansk, Albanys, Albanis, Alvins, Alfiana Zaskya
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4515 Alfonzo's në Facebook. Pozicioni #11040
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1962
Komente nga AlfonzoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alfonzo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alfonzo? Voto për emrin tënd