Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Alonzo

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Alonzo.
Është emri yt Alonzo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Fisnik
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Alphonse
Djem me tinguj të ngjashëm:Alonso, Alanzo, Alhmanic, Almas, Alwanz, Alwinus, Almehs, Allen Mung
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alonza, Alanis, Almaz, Alanza, Ấu Lăng, Alenka, Alonsa, Alannis
Vlerësimi:
4/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 21755 Alonzo's në Facebook. Pozicioni #3178
Kategoritë:Emra italiane - Emrat Top1000 amerikanë në 1895
Komente nga AlonzoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alonzo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alonzo? Voto për emrin tënd