Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Katerine

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Katerine.
Është emri yt Katerine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kushtrim, Kethtrwm, Kitron, Kedrwnn, Kedron, Kadirhan, Khodarahmi, Kodran
Vajza me tinguj të ngjashëm:Katerina, Katrina, Katarina, Katherine, Kushtrime, Katrine, Kathrine, Katharina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 54 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 43 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 41 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 42 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 49 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 47 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2290 Katerine's në Facebook. Pozicioni #18625
Kategoritë:Emrat Çeke
Komente nga KaterinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Katerine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Katerine? Voto për emrin tënd