Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Katarina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Katarina.
Është emri yt Katarina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Catharina
Djem me tinguj të ngjashëm:Kushtrim, Kethtrwm, Kitron, Kedrwnn, Kedron, Kadirhan, Khodarahmi, Kodran
Vajza me tinguj të ngjashëm:Katerina, Katrina, Katherine, Kushtrime, Katrine, Katerine, Kathrine, Katharina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 188 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 119 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 120 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 119 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 186 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 185 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Ludovik
Emrat e motrave:Drita
Facebook:

+/- 44225 Katarina's në Facebook. Pozicioni #1814
Kategoritë: - Emrat hungareze - Emrat me 8 shkronja - Top 100 slloven emrat - Top 100 sllovak emrat - Popullore danez emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë
Komente nga Katarina


Katarina ( 43 vjeç) 2017-11-16
Shum i bukur Emri im jam e lumtur me emrin tim Katarina

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Katarina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Katarina? Voto për emrin tënd