Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Katherine

Është emri yt Katherine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Catharina
Variante:Aikaterine, Caitlan, Catalin, Cateline, Catelyn, Catlyn, Katen, Katharina, Käthe, Katheryn, Kathrine, Katina, Katoka, Yekaterina, Катерина, Αικατερινη, Κατερινα, Kateryna
Djem me tinguj të ngjashëm:Kushtrim, Kethtrwm, Kitron, Kedrwnn, Kedron, Kadirhan, Khodarahmi, Kodran
Vajza me tinguj të ngjashëm:Katerina, Katrina, Katarina, Kushtrime, Katrine, Katerine, Kathrine, Katharina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 383 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 261 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 259 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 258 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 356 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 355 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 350090 Katherine's në Facebook. Pozicioni #318
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 anglisht emrat - Top 100 spanjisht emrat - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1880 - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer - Top 100 emra të njohura në Shtetet e Bashkuara (Am
Komente nga KatherinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Katherine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Katherine? Voto për emrin tënd