Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Catalin

Është emri yt Catalin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Katherine
Djem me tinguj të ngjashëm:Cadwallon, Cadellin, Cadwallen, Ctilian, Catalino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Catalina, Caitlin, Caithlyn, Cathleen, Catlyn, Caitilin, Catelyn, Catelin
Vlerësimi:
4.5/5
yje 42 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 32 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 42 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 41 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15990 Catalin's në Facebook. Pozicioni #4065
Kategoritë:Emrat Baske - Top 100 rumun emrat - Popullore rumun emrat boy - Popullore rusisht emrat boy - Popullore italian emrat boy
Komente nga CatalinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Catalin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Catalin? Voto për emrin tënd