Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cadwallon

Është emri yt Cadwallon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cadellin, Cadwallen, Ctilian, Catalino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Catalina, Caitlin, Caithlyn, Cathleen, Catlyn, Caitilin, Catalin, Catelyn
Vlerësimi:
2/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Cadwallon's në Facebook. Pozicioni #459823
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga CadwallonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cadwallon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cadwallon? Voto për emrin tënd